Dornova metoda Hradec Králové-REFLEXNÍ TERAPIE - Dornova metoda PLUS Hradec Králové

Dornova metoda PLUS
Java Script ze stránky - www.jaknaweb.com

Homeopatická poradna MUDr. Fesik – 22.5.2020 v Hradci Králové, objednávky na tel. 777 047 610

Přejít na obsah
TOPlist
REFLEXNÍ TERAPIEJe to jednou z nejúčinnějších metod alternativní medicíny, která využívá skutečnosti, že všechny orgány nebo části těla mají svoje reflexní místo (reflexní plošku) na chodidle. Kůže, která je největším orgánem lidského těla, zabezpečuje komunikaci mezi vnitřním a vnějším světem. Toho využívají všechny reflexologické techniky.

Komunikace prostřednictvím kůže je skutečně reflexní, protože reflexní ploška okamžitě reaguje na dysfunkci orgánu nebo části těla svou zvýšenou citlivostí, bolestí při zmáčknutí. Podobně i opačně, když zmizí dysfunkce z orgánu,ztratí se během několika sekund i bolest z příslušné reflexní plošky.

Kde se nachází jednotlivé reflexní plošky? Představte si že hledíte do zrcadla. Nártní strany představují přední stranu těla, šlapky chodidel, které nevidíme představuji záda, pravá strana těla se zrcadlí na pravém chodidle, levá strana těla na levém chodidle, vnější strany chodidel představuji vnější okraje těla, vnitřní strany představuji středové orgány a části těla, palce a prsty jsou krk a hlava, nárty jsou hrudník a břicho, paty představuji pánev, atd.

Reflexní diagnostika je velmi spolehlivá protože v reflexních zónách se promítá okamžitě veškeré dění v člověku. Stačí vědět, kde mají orgány a části těla odpovídající reflexní plošky a během několika minut můžeme zjistit, kde v něm jsou slabá místa.Návrat na obsah